Asansör

İnsan hayatının doğrudan içinde bulunduğu sektörlerden biri olan asansör sektöründe yılların kazandırmış olduğu deneyimimiz doğrultusunda çözümler sunmaktayız.

Limanlar

Yüksek mukavemetli özel  çelik halatlar ve diğer kaldırma ekipmanlarıyla MHC ,SSG( STS ), RTG liman vinçleri için hizmet vermekteyiz.

Vinçler

Çeşitli alanlarda kullanılan sabit vinç, teleskobik mobil vinç , kafesli vinç ,paletli vinç, kule vinci ,tepeüstü vinç , portal köprülü vinç , gezer köprülü vinç, pergel vinç , Monoray vinclerine gerek halat gerekse diğer kaldırma aksesuarlarını tedarik etmekteyiz.

Balıkçılık

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde yaygın olan balıkçılık sektöründe gırgır ve trol halatları tedariğimiz ile bu alanda hizmet vermekteyiz.

İnşaat

Ülkemizde gelişmekte olan inşaat sektörüne  gerek çelik halat ( şaryo halatı ,kule vinci halatı , çelik halat sapan vb… ) gerek diğer kaldırma ekipmaları ( Zincir sapan , polyester sapan , kanca vb.. )  ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Petrol-Gaz ve Sondaj

Offshore platformunda , petrol , gaz ve su sondaj çalışmalarında kullanılan başlıca sondaj halatları,sandline halatı, spiral halatları, anchor ve mooring halatları, dalgıç pompa halatı olmak üzere bu alanda kullanılan diğer kaldırma ekipmanlarının tedariği tarafımızdan yapılabilmektedir.

Madencilik

Yeraltı ve yerüstü madencilik olarak ayrılan sektörde kullanılan vinçler PH Vinci vb… kullanılan halatlar Dragline halatı, Marion halatı vb…  bünyesinde istek üzerine tedarik hizmeti vermekteyiz.

Demir Çelik

Demir-Celik sektöründe kullanılan Döküm vinci ,Şarj vinci ve Pota vinci, Hurda holü vincinde yüklü olan çelik halatlar için uygun çözümler sunmaktayız.

Çimento

Çimento sektöründe rol alan çelik halatlar ,örgü kurşun baskı sapanlar ve  kaldırma ekipmanları alanında istek doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Genel Mühendislik

Mimari ve genel mühendislik projelerinde çelik halat ve diğer kaldırma ekipmanları ile ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe çeşitli yerlerde kullanılan çelik halatlar ve otomotiv imal sürecinde kullanılan kaldırma ataçmanları için tedarik imkanımız mevcuttur.

Mermercilik

Mermerin kesiminde kullanılan mermerci halatı ve taşınmasında kullanılan kaldırma aksesuarları  ile sektöre istek doğrultusunda hizmet vermekteyiz