Çelik Halat Kullanım Alanları

Mimari Projeler

Bir mimari yapının başlangıcından bitimine kadar bek çok evresinde çelik halat kullanılmaktadır.

Gemiler ve Taşımacılık

Taşımacılık alanında özellikle gemi işlerinin çok büyük bir kısmında çelik halat kullanımı yapılmaktadır.

Telesiyej ve Teleferik

Özellikle kış turizminin vazgeçilmezi olan telesiyej ve pek çok yerde kullanılabilen teleferikler için çelik halat kullanımı oldukça önemlidir.

Madencilik

Madencilik bilindiği üzere güvenliğin en önemli olduğu zorlu çalışma ortamı olan sektörlerden birisidir. Güvenliğin temel taşlarından biriside çelik halatlardır.

Asansörler

Gün içinde pek çoğumuzun belkide defalarca kullanmış olduğu asansörler için doğru seçilmiş çelik halat hayati önem taşımaktadır.

Balıkçılık

Denizlerle çevrili ülkemizin balıkçılık sektöründe aktif bir piyasası vardır ve balıkçılık sektörünün temel ihtiyaçlarından birisi çelik halatlardır.

“En sıradan iş bile büyük başarılar getirme potansiyeline sahiptir.” (H.Jackson Brown)

Neden Biz ?

Asırlık Çınar

1900’lü yılların başında İstanbul’da bir şahıs şirketi olarak kurulan firmamız; Çelik Halat ve Bağlantı Elemanlarının satışı konusunda hizmet vermekte olup, 1983 yılından bu yanaÇelsan Çelik Halat Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca KİSWİRE firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Zengin Ürün Gamı

Firmamız, Çelik halatların yanı sıra, Grade 80 ve Grade 100 Zincir ve Zincir aksesuarları, Krom (Paslanmaz) Halat, PVC Kaplı (izoleli) Çelik Halat, TSE Belgeli Örgü ve Kurşun Baskılı Sapanlar, Polyester Sapan ve Bağlantı Elemanlarının da (Kilit, Klemens, Gerdirme, Kanca, Halka, Radansa, Fırdöndü, Aybolt, Döner Yataklı Ayboltlar, Karabina) satışını yapmaktadır.

Kalite ve Güven

TSE EN ISO 9001-2008 ve OHSAS 18001-2007 yönetim sistemi belgelerine sahip firmamızın ana ilkesi; kalitesi ve güvenliği yüksek ürünleri müşterilerimizle buluşturmak ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak zirvede tutarak piyasada kalite ve güvencenin adresi olmaktır.

Haberler ve Duyurular